Otwarte Pon - Sob 08:00-16:00
info@papmeble.pl 533-662-662

Blog

Wszelakie informacje, nowinki, aktualności, poradniki, porady ze świata mebli.

Porządek i organizacja w Twojej kuchni.

Choćby kuchnia lśniła czystością, to możemy mieć wrażenie, że ciągle panuje w niej nieład. Dzieje się tak wtedy, gdy na blatach znajduje się dużo przedmiotów. Ustawiamy je tam, aby zawsze mieć je pod ręką. Jednak, nieświadomie sprawiamy, że taką przestrzeń postrzegamy jako zabałaganioną.
Czytaj więcej...

Rodzaje frontów do mebli kuchennych – co mamy do wyboru?

Chcesz cieszyć się idealną kuchnią wykonaną według Twoich wytycznych? Jeżeli tak to powinieneś zdać sobie sprawę jakie są dostępne fronty kuchenne. Wybór odpowiedniego rodzaju frontów wcale nie jest taki prosty jakby się mogło wydawać, a rozwiązania problemu nie ułatwia fakt, że tego rodzaju wybór zwykle jest na lata.
Czytaj więcej...

Czy warto zainwestować w lodówkę side by side?

Czym jest lodówka side by side? Jest to lodówka, która jest dwudrzwiowa. Po jednej ze stron znajduje się chłodziarka, a po drugiej zamrażarka. Na rynku spotkać można jednak różniące się modele. Poszczególne modele posiadają także dodatkowe funkcje, takie jak: strefy chłodzenia, dyspenser do wody czy też kostkarkę.
Czytaj więcej...

Nowoczesna czerwona kuchnia.

Czerwona kuchnia może być świetnym pomysłem dla osób, które wyróżniają się ognistym temperamentem. Taki czerwony dodatek w wystroju kuchni może dodać apetytu użytkownikom i zarazem ożywić wnętrze. Wystarczy pomalować ściany albo wykończyć je innym materiałem w tym charakterystycznym kolorze, aby zyskać bardzo interesującą kuchnię.
Czytaj więcej...

Meble na wymiar, czy gotowe? Stolarz radzi…

Jeżeli zapytamy stolarza co radzi – meble na wymiar czy gotowe – ten zawsze odpowie na wymiar, ale nie dlatego, że dzięki temu sam odniesie korzyści. Powodów, dla których warto zainwestować w meble tworzone pod oczekiwany wymiar czy na zamówienie, jest zdecydowanie więcej. I jedno jest tu pewne – zawsze meble na wymiar są rozsądniejszym...
Czytaj więcej...

Jakie wybrać meble dla swojego dziecka.

Pokój dziecka jest pomieszczeniem w domu, do którego w czasie urządzania, trzeba przywiązać szczególną uwagę. W końcu to tu dziecko będzie uczestniczyło w codziennych zabawach, uczyło się, a także spało. Ponadto pokój ten jest również miejscem wypoczynku. Jak więc wybrać meble, aby spełniły wszystkie te oczekiwania?
Czytaj więcej...
1 2 3