Otwarte Pon - Sob 08:00-16:00
info@papmeble.pl 533-662-662

Praktyczne wykorzystanie piekarników z funkcją Dual Cook.

Wyprawianie rodzinnego przyjęcia w domu, jak i zresztą przygotowywanie niedzielnego obiadu składającego się z dwóch dań i smacznego deseru, to na ogół szereg czynności, do których coraz częściej wykorzystywany jest między innymi piekarnik.

Przygotowanie wybornych potraw z reguły zajmuje sporo czasu i niekiedy kobiety dochodzą do wniosku, że funkcjonalność ich kuchni byłaby zdecydowanie większa, gdyby w wyposażeniu pojawił się drugi piekarnik. Nie trzeba jednak nikomu tłumaczyć, że to zakłóci estetykę pomieszczenia. Dlatego producenci sprzętu kuchennego sprytnie opracowali urządzenie nowoczesnej technologii, jakim jest piekarnik z funkcją Dual Cook.

A więc czym jest Dual Cook? Ta doskonała funkcja umożliwia pieczenie dwóch potraw w jednym piekarniku jednocześnie, bez obaw o połączenie się aromatów czy przypalenie lub niedopieczenie jednej z nich. Piekarnik z funkcją Dual Cook pozwala na całkowite pożegnanie się z oczekiwaniem na możliwość wstawienia kolejnego ciasta, albo następnego dania. Tak innowacyjne podejście do pieczenia wpłynęło na uzyskanie doskonałej funkcji, która umożliwia pieczenie ciasta i potrawy w jednym czasie. Piekarnik z daną funkcją podzielony jest na dwie pojemne części, przy czym każda z nich wyposażona jest w identyczne opcje. Oznacza to, że wkładając potrawę do górnej części piekarnika, można ustawić wymagane dla niej parametry jak na przykład temperaturę, a następnie uczynić to samo w jego dolnej części, umieszczając tam chociażby ciasto. Główną zaletą tego podwójnego piekarnika jest szczelne oddzielenie górnej części od dolnej, co umożliwia w sposób niekonfliktowy pieczenie różnych dań w jednym czasie.

Piekarnik z funkcją Dual Cook to oszczędność pod każdym względem. Pozwala przede wszystkim zaoszczędzić czas, przygotowując dwie potrawy w jednym czasie. Jakby tego było mało, przegroda piekarnika dzieląca go na dwie części posiada opcję wysuwania, dzięki czemu w razie potrzeby można całkiem ją wyjąć, w celu uzyskania piekarnika o standardowej komorze. Nie można również zapomnieć o oszczędności energii elektrycznej. Możliwość upieczenia dania w jednej komorze, pozwala zaoszczędzić energię o jakieś 20%.

Na chwilę obecną piekarnik ten kosztuje w granicach 1 600 złotych i oferuje go znana firma Samsung, a więc cena całkiem przystępna, wręcz nieodbiegająca od kosztu standardowych piekarników. Jego nowoczesny design może być doskonałą dekoracją eleganckiej kuchni, która dzięki temu urządzeniu zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających kucharzy.