OFERTA

W ofercie firmy PapMeble, klienci znajdą przede wszystkim zarówno nowoczesne jak i klasyczne meble kuchenne, a do tego jeszcze szafy wnękowe, garderoby i meble łazienkowe. Meble tworzone są z najwyższej jakości materiałów i solidnych elementów wykończeniowych, nabywanych bezpośrednio u renomowanych dostawców. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się idealnym stanem swoich mebli przez długie lata. Na oferowane wyroby firma udziela długotrwałej gwarancji. Kładąc szczególny nacisk na wykończenie poszczególnych elementów, a także stosując do tego celu nowoczesne maszyny, uzyskuje meble solidne i trwałe. Takimi meblami cieszy się niemalże cały Wrocław i Lublin, bo właśnie w tym obszarze najczęściej wykonuje zamówień.

 

W ofercie elementów wykończeniowych znajdują się fronty wykonane z:

  • drewna krajowego i egzotycznego,
  • kleiny naturalnej bądź modyfikowanej,
  • MDF-u foliowego oraz lakierowanego na połysk lub mat,
  • aluminium.
  • Firma oferuje przede wszystkim wykonanie niezbędnych pomiarów, w celu przygotowania indywidualnie dopasowanego projektu. Odbywa się to na miejscu u klienta, co pozwala jednocześnie określić lokalizację przyłącza elektrycznego i wodnego, dla potrzeby wykonania mebli funkcjonalnych.
  • Firma zapewnia kompleksowe oraz fachowe doradztwo, które ma na celu pomóc klientom w dokonywaniu trudnych wyborów. Porady obejmują rozwiązania techniczne, zagospodarowanie przestrzeni, wstępne propozycje zabudowy, kosztorys oraz inne.
  • Firma przygotowuje profesjonalny projekt w oparciu o wysoce wyspecjalizowane oprogramowanie komputerowe, a następnie przesyła gotowy szkic do klienta. Podczas projektowania dba o najmniejsze szczegóły, tak by zaoferować klientom maksymalnie dopasowaną zabudowę do ich indywidualnych potrzeb i możliwości pomieszczenia.
  • Firma zapewnia własny transport gotowych elementów do klienta.
  • Doświadczeni pracownicy obdarowani mianem monterów, wykonują profesjonalny i sprawny montaż mebli, tak by klient mógł cieszyć się ich sprawnością i prawidłowym działaniem.

 

Dbając o zadowolenie klientów, firma starannie dobiera elementy wykończeniowe. Dlatego też w produkcji mebli kuchennych wykorzystuje blaty dostarczane przez takie firmy jak: Juan, Lupus, Biurostyl, a także blaty z konglomeratu. Innymi elementami są okucia, carga, prowadnice i oświetlenie, które z kolei nabywa u takich producentów jak: Blum, Hettich, Hafele, Peka, Rejs, Gamen. Drzwi szaf wykonywane są z wykorzystaniem płyt laminowanych, lakierowanych oraz fornirowych, gdzie klienci mają do wyboru szeroki wachlarz kolorów i wzorów. Firma proponuje klientom łączenie wypełnień drzwi z lustrem, przy zastosowaniu szkła lacobel, bądź szkła dekoracyjnego.

Kompleksowe usługi w ofercie firmy