Porządek i organizacja w Twojej kuchni.

Porządek i organizacja w Twojej kuchni. Choćby kuchnia lśniła czystością, to możemy mieć wrażenie, że ciągle panuje w niej nieład. Dzieje się tak wtedy, gdy na blatach znajduje się dużo przedmiotów. Ustawiamy je tam, aby zawsze mieć je pod ręką. Jednak, nieświadomie sprawiamy, że taką przestrzeń postrzegamy jako zabałaganioną.

Czytaj więcej...

Salon połączony z kuchnią i jadalnią

Salon połączony z kuchnią i jadalnią. Jednym z rozwiązań, które jest popularne zwłaszcza w przypadku mniejszych mieszkań jest aneks kuchenny czyli kuchnia i salon w jednym. Co prawda to rozwiązanie spotkać można także w większych pomieszczeniach jednak w przypadku mniejszych jest o wiele częściej spotykane.

Czytaj więcej...

Rodzaje frontów do mebli kuchennych – co mamy do wyboru?

Rodzaje frontów do mebli kuchennych – co mamy do wyboru? Chcesz cieszyć się idealną kuchnią wykonaną według Twoich wytycznych? Jeżeli tak to powinieneś zdać sobie sprawę jakie są dostępne fronty kuchenne. Wybór odpowiedniego rodzaju frontów wcale nie jest taki prosty jakby się mogło wydawać, a rozwiązania problemu nie ułatwia fakt, że tego rodzaju wybór zwykle jest na lata.

Czytaj więcej...

Czy warto zainwestować w lodówkę side by side?

Czy warto zainwestować w lodówkę side by side? Czym jest lodówka side by side? Jest to lodówka, która jest dwudrzwiowa. Po jednej ze stron znajduje się chłodziarka, a po drugiej zamrażarka. Na rynku spotkać można jednak różniące się modele. Poszczególne modele posiadają także dodatkowe funkcje, takie jak: strefy chłodzenia, dyspenser do wody czy też kostkarkę.

Czytaj więcej...

Nowoczesna czerwona kuchnia

Czerwona kuchnia może być świetnym pomysłem dla osób, które wyróżniają się ognistym temperamentem. Taki czerwony dodatek w wystroju kuchni może dodać apetytu użytkownikom i zarazem ożywić wnętrze. Wystarczy pomalować ściany albo wykończyć je innym materiałem w tym charakterystycznym kolorze, aby zyskać bardzo interesującą kuchnię.

Czytaj więcej...